در این مقاله سعی داریم تا با معرفی دسته بندی موضوعی پیکسل های خندالو، به کمک شما بیاییم و برای انتخاب بهتر پیکسل ها با توجه به فروشگاهتان راهنماییتان کنیم.

در ابتدا باید به موقعیت جغرافیایی فروشگاه خود توجه کنید و با توجه به قشری که مخاطب فروشگاهتان هستند به انتخاب طرح ها بپردازید. هرچند که هرچه آرشیو کامل تری از پیکسل ها را با تنوع بالا در مقابل چشم خریداران قرار دهید طبعا امکان فروش بیشتری دارید اما چه بهتر که سلایق مخاطبان خود را شناسایی کرده و متناسب با آنها اقدام به تامین محصول برای فروشگاه خود کنید.

کتابفروشی ها، فروشگاه های لوازم تحریر، اسباب بازی فروشی ها، کافه ها، فروشگاه های تم تولد، قنادی ها و بسیاری دیگر از فروشگاه های سطح شهر امکان فروش پیکسل را با پتانسیل فروش بالا دارند که برای هر کدام از این فروشگاه ها طرح های متفاوتی قابل عرضه هستند.

برای مثال یک فروشگاه لوازم تحریری که در نزدیکی مدرسه دخترانه واقعا شده طبعا طرح های پیکسل دخترانه، پیکسل السا و آنا، پیکسل پرنسس های والت دیزنی، پیکسل کارتون شجاع و... انتخاب های مناسبی هستند. 

طرح های پسرانه نیز برای فروشگاه هایی که در مجاورت مدرسه پسرانه یا باشگاه ها و زمین های ورزشی و هر مکان دیگری که تردد پسرها در آن صورت میگیرد واقع شده اند مناسب هستند. طرح هایی مثل پیکسل فوتبالی،پیکسل استقلال،پیکسل پرسپولیس،پیکسل ابرقهرمان ها ،پیکسل مرد عنکبوتی و... . برای کافی شاپ ها طرح های پیکسل فانتزی، پیکسل جوکر، پیکسل شازده کوچولو، پیکسل عاشقانه و... با توجه به مخاطبان و تم کافه و مراجعینش میتواند گزینه مناسبی باشد. یک سبد یا استند رو میزی پیکسل در کنار صندوق کافه همیشه دیده خواهد شد و مورد استقبال قرار خواهد گرفت. طرح های پیکسل ماه تولد و پیکسل گل گلی و پیکسل کاشی و... طرح هایی هستند که بیشتر مخاطبانشان خانم ها و دخترهای جوان هستند. اگر فروشگاهی دارید که ملزومات مربوط به خانم ها را میفروشید میتوانید در سبد محصولات خود جایی برای پیکسل های دخترانه باز کنید. فروشگاه هایی که پر از گل سر و کلیپس و کش مو و سایر ملزومات دخترانه هستند، انبوهی از طرح های پیکسل دخترانه میتواند در آنجا مخاطب داشته باشد. فروشگاه هایی که ملزومات و تم تولد میفروشند نیز میتوانند  پیکسل های مختلف را تحت عنوان گیفت تولد به مخاطبان خود عرضه کنند. گل فروشی ها یکی دیگر از مکان هایی هستند که پتانسیل بالایی برای فروش پیکسل دارند. برای مثال استفاده از طرح های پیکسل ماه تولد بر روی دسته گلی که به عنوان کادوی تولد قرار است هدیه داده شود یک گیفت جالب و جدید است. و چه بسا خیلی با مزه تر از کارت پستال های کوچک و تکراری باشد که سالهاست بر روی گل ها نصب می کنند! و یا طرح های پیکسل بچگانه و پیکسل کارتونی بر روی سبد گلی برای عیادت کوچولویی که تازه متولد شده بسیار زیبا و با نمک است. 

صاحب هر نوع فروشگاهی که باشید پیکسل میتواند تکمیل کننده هر نوع محصولی باشد که عرضه می کنید. دقت کنید و ببینید مخاطبان شما بیشتر از چه قشر و سن و سلیقه ای هستند، سبد کوچکی از طرح های پر طرفدار را در کنار صندوق فروشگاه خود قرار دهید و شاهد استقبال بی نظیر از آن باشید و بدانید که از فروش بسیار زیاد آن حیرت زده خواهید شد.