در این مقاله به معرفی پنج عنوان از پرفروش ترین های پیکسل خندالو خواهیم پرداخت که در صدر جدول فروش قرار داشته و از محبوب ترین ها هستند. از آنجا که بیشتر نوجوان ها از پیکسل استفاده می کنند، به طبع طرح هایی که مورد پسند نوجوانان است و در اصطلاح پیکسل تینیجری طرفداران بیشتری دارد. هدف نگارش این مقاله آشنایی بیشتر با پرفروش ترین طرح ها برای خرید عمده پیکسل است.

یکی از این پنج عنوان، "پیکسل جوکر" است. از جوکر تا بحال کاراکترهای بسیار زیادی به تصویر کشیده شده است که در کتاب های کمیک، انیمیشن ها و فیلمهای مختلفی به نمایش در آمده اند. خندالو با تنوع طرحی بسیار بالایی طرح های مربوط به فیلم جوکر که در سال ۲۰۱۹ ساخته شد به همراه تصاویر جوکر که در فیلم شوالیه تاریکی با بازی هیث لجر در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است را در این دسته بندی قرار داده که در مجموع ۴۸ طرح متنوع و بسیار جذاب را گرد آورده است. کاراکتر جوکر در تقابل با بتمن سالها در انیمیشن ها و کتاب های مختلف شخصیت پردازی شده اما این دو فیلم جذاب ترین ها و پر مخاطب ترین ها هستند.

عناوین دیگری که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت در یک فضا سازی و حس و حال تعریف می شوند و مخاطبان آنها را غالبا یک گروه تشکیل می دهند. پیکسل فضایی و پیکسل فانتزی دو عنوان مهم در این موضوعات هستند. این دسته بندی ها همگی نوجوان پسند بوده و کسانی که تیپ خود را بر اساس مدل های لش و گنگ طراحی می کنند غالبا طرفداران این سبک از پیکسل ها هستند. ازین روست که در میان برخی افراد به این مدل ها پیکسل لش و گنگ نیز می گویند. حتما نوجوان و جوان هایی را دیده اید که ظاهرشان به سبک خاصی است و لباس های گشاد می پوشند. در بین دوست داران این سبک پوشیدن هودی های اورسایز و شلوارهای دست کم ۲ سایز بزرگتر و کفش های بسکتبالی رواج دارد. این سبک لباس پوشیدن در ابتدا توسط سیاهپوستانی که به نادیده گرفته شدنشان اعتراض داشتند باب شد، گویی بدین وسیله قصد داشتند خود را بزرگتر از آنچه هستند به تصویر بکشند. اما پس از مدتی در میان اقشار دیگر و حتی سلبریتی ها نیز رواج پیدا کرد. تیپ لش در معنای بهتر یک تیپ خیابانی است که در ظاهر شبیه به هنجار شکنی و ساختار ضد اجتماعی را به تصویر می کشد.هرچند که گاهی انتخاب این سبک برای لباس پوشیدن صرفا از روی سلیقه شخصیست و ارتباطی به گروه و تفکر خاصی ندارد. پیکسل فضایی در ۴۸ طرح مختلف توسط خندالو عرضه می گردد. پیکسل فانتزی یا همان پیکسل لش و گنگ نیز ۴۸ طرح جذاب و دوست داشتنی را در خود جا داده است.

تا کنون به سه دسته بندی مهم و پر طرفدار اشاره کردیم. در این بخش از مقاله به معرفی دو دسته بندی دیگر از پیکسل های پر طرفدار و نوجوان پسند خواهیم پرداخت. پیکسل ترسناک و پیکسل اسکلت (پیکسل جمجمه) از دیگر عناوین پیکسل خندالو هستند که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند. بسیار جوانانی را دیده ایم که طرح روی تیشرت یا کیفشان تصویر اسکلتی سیاه بوده و یا لباس پوشیدنشان مطابق این سبک بوده است. طرفداران این طرح از پیکسل ها بسیار زیادند و حتما اگر ارباب رجوع فروشگاه شما را رنج سنی جوان و نوجوان تشکیل می دهند بسیار با آنها برخورد کرده اید. پیکسل جمجمه در ۹۶ طرح مختلف توسط پیکسل خندالو ارائه می شود که این تنوع نشان از پرطرفدار و پرفروش بودن پیکسل اسکلت دارد. مجموعه طرح های پیکسل ترسناک نیز ۴۸ طرح مختلف هستند که در واقع مکمل طرح های پیکسل اسکلت هستند و میتوان گفت در همان دسته بندی جای می گیرند.

توصیه می کنیم پنج عنوان پیکسلی که معرفی کردیم را در سبد فروش خود قرار دهید و این اطمینان را به شما می دهیم که از فروش بسیار زیاد آن شگفت زده خواهید شد. پیکسل خندالو پس از بررسی های بسیار به تدوین این دسته بندی موضوعی رسیده و از اینکه مورد استقبال مخاطبان قرار خواهد گرفت اطمینان دارد. ازین رو با خاطری آسوده از خندالو خرید کرده و فروشگاه خود را تجهیز به محصولی پر فروش کنید.