بارها در مهمانی ها و جشن تولد ها دیده ایم که میزبان در انتهای مراسم به مهمان ها به عنوان یادگاری و ثبت خاطره ای خوش از آن شب هدیه کوچکی می دهد. این رسم زیبا در جشن تولدها بیشتر مرسوم است. خصوصا جشن تولد هایی که برای کودکان برگزار شده باشد و غالب مهمانان را بچه ها تشکیل داده باشند. پیکسل می تواند یک گزینه بسیار مناسب به عنوان گیف تولد باشد. از آن جهت که هم قیمت مناسبی دارد و به تعداد مهمانان میتوان پیکسل تهیه کرد بدون آنکه متحمل هزینه زیادی شد، ضمن اینکه همه بچه ها عاشق پیکسل هستند و بدون شک بسیار خوشحال خواهند شد.

بسیاری از خانواده ها برای برگزاری جشن تولد یک رنگ بخصوص و یا کاراکتر انیمیشن محبوب کودکشان را به عنوان تم تولد انتخاب کرده و همه ملزومات مراسم را با توجه به تم تولدشان خریداری می کنند. که باعث زیباتر شدن فضای مراسم و در نهایت عکس هاییست که از آن مراسم به یادگار می ماند. پیشنهاد پیکسل خندالو برای گیفت تولد، هدیه کردن پیکسل هایی با همان طرح تم تولدتان است که تناسب و زیبایی تم تولد را دو چندان می کند.

برای تولد پسر بچه ها پیکسل کارتونی مثل پیکسل ماشین ها، پیکسل مینیون ها، پیکسل خرس پو، پیکسل لاکپشت های نینجا، پیکسل داستان اسباب بازی ها، پیکسل پاندای کنگفو کار، پیکسل بچه رئیس، پیکسل شگفت انگیزان، پیکسل عصر یخبندان، پیکسل انیمیشن بالا، پیکسل مرد عنکبوتی، پیکسل ابرقهرمان ها،‌ پیکسل هری پاتر و بسیاری از پیکسل ها با طرح های دیگر را می توان انتخاب کرد که در مورد همگی این موضوعات پیکسل خندالو آرشیو جامع و جذابی تدارک دیده است.

طرح های پیکسل دخترانه نیز تنوع بسیار زیادی داشته و شامل پیکسل انیمیشن شجاع، پیکسل سیندرلا، پیکسل دیو و دلبر، پیکسل میکی موس، پیکسل دختر توت فرنگی، پیکسل کارتونی و طرح های جذاب دیگری است که معمولا به عنوان تم تولد استفاده می شوند.

برخی از این موضوعات نیز مناسب هردو جنسیت دخترانه و پسرانه است مثل پیکسل باب اسفنجی و یا پیکسل داستان اسباب بازی ها و بسیاری دیگر از طرح های جذاب و دوست داشتنی پیکسل خندالو.

مخاطبان اصلی ما در این مقاله فروشگاه های تم تولد فروشی و قنادی ها هستند که میتوانند در کنار ملزومات تم تولد، پیکسل گیفت تولد را به مخاطبان خود عرضه کنند که قطعا با توجه به ابتکاری و نو بودن این ایده، خریداران از آن استقبال خواهند کرد.

گیفت تولد تنها به تولد کودکان محدود نمی شود و پیکسل خندالو در سبد طرح های خود بسیار طرح های متنوعی را مناسب بزرگسالان داشته که گزینه خوبی برای گیفت تولد هستند. مثل پیکسل جوکر، پیکسل کاشی، پیکسل گل گلی و بسیاری طرح های دیگر.

پیکسل خندالو در پک های ۱۲ عددی تولید شده که با کیفیتی بی مثال عرضه می شوند و با قیمت پایینی که دارند یک گیفت تولد خاطره انگیز و خوشحال کننده هستند.