پابجی (PUBG)

در بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که به اختصار PUBG گفته می شود ، هدف نهایی یک بازیکن ، زنده ماندن در طول مسابقه است. این کار به ظاهر ساده، می‌تواند بسیار سخت باشد چرا که شما در نقشه‌ای بزرگ به جدال ۹۹ بازیکن دیگر می‌روید و تنها راه برنده شدن، زنده ماندن است. شاید به‌دست‌آوردن اسلحه و گردش در نقشه بازی چندان کار سختی نباشد، اما بدون داشتن یک نقشه دقیق و برنامه‌ریزی، برنده شدن در این بازی ممکن نیست.این بازی اعتیادآور در گوگل پلی امتیاز عالی 4.5 را به دست آورده است و تعداد دانلودهای آن تا به امروز برای دستگاه‎های موبایل به بیش از 200 میلیون رسیده است.
در واقع پابجی تنها یک بازی نیست بلکه نبردی تاکتیکی بین شما و سایر بازیکنان جهانی آن است که با تکیه فراوان به هوش بازیکنان ، شما را تا ساعت‎ها سرگرم می‎کند. بازی پابجی این روزها به شدت بین جوانان و نوجوانان سراسر دنیا محبوب شده است؛ استفاده از  گوشی و همچنین گیم پلی آنلاین و رایگان باعث شده که این بازی در مدت بسیار کوتاهی به یکی از عجیب‌ترین و جنجالی‌ترین بازی‌های تاریخ صنعت گیم تبدیل شود.
خندالو در پک های ۶ و ۱۲ عددی خود طرح های بازی پابجی را با بالاترین کیفیت تولید نموده است و از بهترین جوهر و کاغذ موجود استفاده کرده تا جلا و جذابیت طرح ها ، کاملا حفظ شود. زیرا بالا بودن سطح کیفیت محصولات، همواره بزرگترین دغدغه تیم تولید خندالو بوده است.

پابجی (PUBG)
کمی صبر کنید...