دوربین عکاسی

مجموعه خندالو این بار به احترام همه ی عکاسانی که بهترین لحظات مان را ثبت و ماندگار میکنند اما همیشه خودشان پشت دوربین ایستاده اند و هیچ وقت دیده نمی شوند پیکسل های دوربین عکاسی را تولید کرده است . در پیکسل های دوربین عکاسی خندالو روکش سلفون مات ، مخملی ، حرارتی و ضدخش استفاده شده که تا تصویر به بهترین شکل ، با وضوح و کیفیت عالی نمایش داده شود . ضمن اینکه خاصیت ضدخش بودن سلفون ها باعث می شود پیکسل ها به راحتی دچار آسیب نشوند.
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می‌شود،عکس‌ها سندی هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می‌شوند.عکاسی هنری خلاقانه و چیزی بیشتر از یک رسانه برای ارتباط ایده ها است. پیکسل های دوربین عکاسی خندالو در بسته های ۱۲ و ۶ عددی با طرح های فانتزی و هنری از این ابزار دوست داشتنی بسیار مورد توجه علاقه مندان به عکاسی و هنرمندان دوربین به دست بوده است .کوشش مجموعه خندالو نوآوری در طراحی و به کارگیری بهترین متریال ها برای تولید محصولاتی مطابق با سلیقه و پسند شماست .
شما میتوانید به واسطه دوربین عکاسی خود یک لحظه از گذر زمان، یک لحظه از تاریخ و یک لحظه که هیچوقت باز نمی گردد را ثبت کنید و ماندگار کنید. پیشکش کردن پیکسل، مگنت و یا جاکلیدی دوربین عکاسی هرچند کوچک و ارزان قیمت است، اما طرفداران دوربین را بسیار خوشحال خواهد کرد.

دوربین عکاسی
کمی صبر کنید...