پیکسل دخترانه

دخترها به دوست داشته شدن نیاز دارند، به یک نفر که احساسشان را بفهمد و معنی اخم هایشان را بداند و با غرزدن های گاه و بی گاهشان کنار بیاید ، آن ها انتظار زیادی هم ندارند ، دخترها ذوق کردن برای چیزهای کوچک و اتفاق های نه چندان بزرگ را خوب بلدند . پدربزرگ راست میگفت دختر مثل گل است، از آن گل هایی که اگر حواست بهشان نباشد قهر میکنند و پژمرده میشوند و من خوب میدانم هیچ چیز آنها را از پا در نمی آورد به جز دوست داشته نشدن و بی توجهی ، گاهی دوست داشتنتان را با یک شاخه گل و چند بادکنک رنگی نشان شان  بدهید و گاهی با یک مجموعه ۶ عددی و یا ۱۲ عددی از پیکسل های دخترانه خندالو
بگذارید صدای خنده ی واقعی تمام دخترها توی شهر بپیچد آن وقت میبینید که دنیایتان با شیطنت های دخترانه چقدر شیرین تر میشود. خیلی خوب است که به دخترانگی هایشان احترام بگذارید ، اگر پول هایشان را جمع میکنند و برای خودشان پیکسل های رنگارنگ میخرند ذوق کنید تا بدانند دختر بودن قشنگ ترین هدیه ایست که خدا به آنها داده است.
همکاران خوش ذوق مجموعه خندالو ۴۸ طرح از فانتزی ترین و جذاب ترین نقاشی ها و عکس های دخترانه را برای شما جمع آوری و تولید کرده اند. سوزن موجود در قطعه پشتی پیکسل، کاملا تیز بوده تا از نخ کش شدن و ایجاد آسیب به پارچه لباس و کیف های دخترانه و ارزشمند شما در حین نصب جلوگیری شود. ضمن اینکه پیکسل های پشت پلاستیکی ایستایی بسیار بهتری نسبت به پیکسل فلزی دارند .

پیکسل دخترانه
کمی صبر کنید...