ایموجی (Emoji)

ما انسان های یک سر و دو پا حتی اگر گاهی دل هایمان از حرف انباشته باشد ، کلمه ای برای بیان حال و روزمان پیدا نمیکنیم. واژه هایی که زیر بار نوشتن احساساتمان نمی روند و خطوطی که شبیه دردهایمان نمی شوند ! ایموجی‌ها نمادهایی برای انتقال لحن و تُن صدا، حالت چهره و زبان بدن هستند و می‌توانند به شکلی مختصر روایت‌گر داستان‌هایی باشند که به تمامی زبان‌ها قابل فهم هستند.
مجموعه خندالو در ۲۴ طرح از محبوب ترین و پرکاربردترین ایموجی ها در قالب پک های ۱۲ عددی و ۶ عددی پیکسل ایموجی را تولید کرده است .
این تصویر نگاشت ها (Emoji) در واقع خطوط تصویری عصر حاضرند که به خوبی جای خود را درمیان ارتباطات انسانی باز کرده و به محبوبیت فوق العاده ای رسیده اند ‌.
در تولید پیکسل ایموجی از قطعات پشتی در رنگ های مختلف استفاد کرده ایم که کاملا با تصویر زمینه تناسب دارند و زیبایی پیکسل را دو چندان کرده اند.
احتمالا همین الان که مشغول خواندن این متن هستید ، فکر خرید پیکسل ، جاکلیدی یا مگنت ایموجی به جای بیان هر روزه و مفصل احوالاتتان  شما را هم کمی قلقلک داده است ؛ چرا که این دسته از محصولات خندالو از پر فروش ترین و پر متقاضی ترین تولیدات ماست .
مجموعه ی خندالو با تضمین کیفیت محصولات و استفاده از بهترین متریال موجود با جدید ترین طرح ها با افتخار آماده ی پذیرش سفارش های شماست .

ایموجی (Emoji)
کمی صبر کنید...