ترسناک

این مجموعه از پیکسل های خندالو مختص علاقه مندان به ژانر هراس و وحشت است ، همان هایی که شب ها با فیلم های ترسناک خوابشان میبرد! همان هایی که انواع زامبی ها ، خون آشام‌ها ، مانسترها و هیولاهای غول آسا، اشباح و ارواح خبیث و اجنه و شیاطین را به اسم و رسم می شناسند . ذات تخیلی ژانر ترسناک باعث می‌شود که تماشاگر حسی از کنترل را تجربه کند و بین خودش و اعمال خشن و تکان‌دهنده‌ای که شاهدش بوده، فاصله‌ای روانی بگذارد. تقریبا هرکسی که فیلم‌های ترسناک را می‌بیند می‌داند که تصاویر ضبط‌شده در فیلم‌های داستانی، واقعی نیستند و همین باعث می‌شود فاصله‌گذاری روانی بین تماشاگر و وحشت تصویرشده در فیلم به وجود بیاید.
ما فیلم‌های خشن و وحشتناک را تماشا می‌کنیم و گیم های ترسناک را بازی میکنیم و به این طریق احساسات منفی‌ درونمان پاکسازی می‌شود و افکار سرکوب‌شده‌مان فرصت رهاسازی پیدا می‌کنند. حس‌های منفی و استرس‌زایی که فیلم‌های ترسناک به ما تزریق می‌کنند باعث می‌شود در انتهای فیلم و وقتی قهرمان قصه پیروز شد، حس مثبتی که به ما منتقل می‌شود شدیدتر و دلپذیرتر باشد.
پیکسل ترسناک یکی از پر مخاطب ترین طرح هاست که در میان قشر جوان و نوجوان طرفداران بسیاری دارد و در مجموعه خندالو با بهترین کیفیت و در طرح های مختلف تولید شده است.

ترسناک
کمی صبر کنید...