شازده کوچولو

شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه!
مجموعه پیکسل های ۶ عددی و ۱۲ عددی شازده کوچولو (The Little Prince) همانند قصه های او بسیار محبوب، دوست داشتنی و پرطرفدار است .کتاب شازده کوچولو از جمله کتاب هایی است که با مفاهیم فلسفی بی نظیر برای کودکان نوشته شده است اما این کتاب مخاطبان زیادی از گروه های سنی مختلف را شامل می شود تا آن جا که کتاب شازده کوچولو عنوان بهترین کتاب در قرن ۲۰ را به خود اختصاص داده است .
پیکسل ، مگنت و جاکلیدی شازده کوچولو که با استفاده از نقاشی های فانتزی و جذابی که بر اساس کاراکتر شازده کوچولو کشیده شده تولید می شوند؛  از بهترین کیفیت و بالاترین میزان رضایت برخوردار است. مجموعه خندالو در مجموع ۲۴ طرح پیکسل شازده کوچولو را در میان طرح های خود دارد که از میان انبوهی از طرح های این رمان شگفت انگیز،  زیباترین آنها دستچین شده اند و پک های پیکسل شازده کوچولو ، جاکلیدی و مگنت آن را تشکیل داده اند.
در این دنیای پر هرج و مرج و شلوغ عده ای هستند که دلشان را به گل‌شان خوش کرده‌اند. آن‌هایی که هر روز را برای دیدن گل سرخ سپری می‌کنند، همان‌هایی که همه‌ی روز به فکر خوشحال کردن گلشان هستند و می‌خواهند دنیا را به پایش بریزند ، همان هایی که الان به فکر خرید یک مجموعه ی ۶ عددی و یا ۱۲ عددی از پیکسل های شازده کوچولو برای عزیزانشان هستند .

شازده کوچولو
کمی صبر کنید...