پیکسل استقلال و پرسپولیس

یکی از پرطرفدارترین، محبوب ترین و پرفروش ترین دسته بندی پیکسل خندالو، پیکسل استقلال و پیکسل پرسپولیس است. در مجموع ۴ پک ۱۲ عددی از پیکسل پرسپولیس و استقلال در این دسته بندی وجود دارد که ۲ پک یعنی ۲۴ طرح مربوط به پیکسل پرسپولیس و ۲۴ طرح دیگر در دسته بندی پیکسل استقلال قرار می گیرد. پرسپولیس و استقلال مهم ترین تیم های باشگاهی ایران هستند و شهرآورد این دو تیم مهمترین رخداد فوتبال تهران به شمار می رود. پرسپولیس در سال ۱۳۴۲ و استقلال در سال ۱۳۲۴ بنیان گذاری شده اند.استقلال در ابتدا دوچرخه سواران و سپس تاج نام داشت و پس از انقلاب اسلامی ایران به تیم استقلال تغییر نام داد. برای مدت کوتاهی نیز تیم پرسپولیس را با نام پیروزی می شناختند که نهایتا در سال ۹۱ به نام اصلی خود یعنی پرسپولیس بازگشت و این نام قطعی شد.
پرسپولیس و استقلال طرفداران بسیار زیادی از هر قشر و نژاد و سن و سالی دارند و با اینکه این دو، تیم های باشگاهی شهر تهران به حساب می آیند اما فرهنگ فوتبال ملی متاثر از آنهاست و مردم سراسر ایران زمین به فراخور شناخت خود به هواداریه یکی از دو تیم استقلال و یا پرسپولیس می پردازند.
پیکسل استقلال و پیکسل پرسپولیس هدیه ای ارزان قیمت و جذاب برای هواداران این تیم ها هستند و از پرفروش ترین عناوین پیکسل فوتبالی هستند. همچنین برای استفاده هواداران در استادیوم گزینه مناسبی به شمار می آیند‌.

پیکسل استقلال و پرسپولیس
کمی صبر کنید...