درباره خندالو

پیکسل خندالو از سال ۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید پیکسل آغاز کرد. در ابتدا فروش بصورت تکی انجام می شد و رفته رفته با وسعت گرفتن کار، خرید دستگاه ، تجهیز کارگاه و ... تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان پیکسل شد. ازین جهت که خندالو پتانسیل تولید پیکسل بصورت عمده را در تیراژ ۱۰ هزار قطعه در روز دارد که این توان تولیدی بالا تنها با وجود دستگاه های متعدد و پرسنل کارآمد مقدور است و خوشبختانه خندالو ازین جهت خود را مهیا کرده است. فعالیت اصلی خندالو در زمینه تولید پیکسل ۴۴ متری ست که بصورت پک های ۱۲ عددی در ۴۰ موضوع و دسته بندی تولید می گردد و پیوسته دسته بندی موضوعات در حال افزایش است.

تمرکز اصلی خندالو بر تولید پیکسل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن است که با تولید در تیراژ بسیار بالا به این مهم دست یافته و محصولات خود را که با استفاده از بهترین مواد خام پیکسل، سوزن یک تکه تیز دو و نیم سانتی، کاغذ گلاسه درجه یک و روکش سلفون براق حرارتی ضد خش تولید می نماید با بهترین قیمت در اختیار عمده فروشان، بنکداران و پخش های مرکزی قرار می دهد.

خندالو برای تولید پیکسل از مواد خام پشت پلاستیکی در ۶ رنگ زرد، صورتی، آبی، قرمز، سفید و مشکی بهره می برد که این اقدام ۲ حسن عمده دارد. مورد یکم رنگبندی جذاب و چشم نواز پیکسل هاست که متناسب با طرح روی پیکسل انتخاب می شوند و زیبایی پیکسل را دو چندان می کند که این مطلب به شدت مورد استقبال مصرف کننده نهایی واقع شده. مورد دوم ایستایی بهتر قطعات پشت پیکسل پلاستیکی نسبت به فلزی است که هنگام نصب روی کیف یا لباس کج و آویزان نمی شود و طرح را به درستی به نمایش می گذارد.

خندالو علاوه بر پک های ۱۲ عددی کارت های تکی نیز دارد که در ۲۴ طرح مختلف طراحی و تولید شده اند و در صورت تمایل مشتری امکان نصب پیکسل ها روی کارت های تکی نیز وجود دارد.

خندالو علاوه بر پیکسل ۴۴ میلیمتری در صورت درخواست مشتریان به تولید پیکسل بزرگ یعنی پیکسل ۵۸ میلیمتری و جاکلیدی پیکسلی در هر دو سایز نیز می پردازد.